ארן פריזנט, עורך דין
המרי 41 גבעתיים  (קומה 3)

התקשר

שלח וואטסאפ

הוסף לאנשי קשר

דיני נזיקין

במהלך שגרת חיינו הדינמיים והיומיומיים אנו עלולים לסבול מפגיעות גוף הנגרמות מעוולות, מפגעים ורשלנות של אחרים, ומשפיעות מאוד על חיינו וחיי בני משפחתנו.

משמעות הפנייה לעורך דין בשלבים מוקדמים ככל האפשר היא קריטית, שכן הדבר מסייע למצות את מלוא הדין עם גורם הפגיעה ולקבל את הפיצוי המגיע לכם. תביעות אלה דורשות מיומנות, מקצועיות וניסיון בייצוג משפטי.

משרדנו ייצג ומייצג נפגעי תאונות דרכים, תלמידים ונפגעי תאונות רשלנות מול כל הגורמים הרלוונטיים, כמו רשויות מקומיות, מקומות עבודה, ארגונים פרטיים וחברות ביטוח.

למשרדנו ניסיון רב בטיפול במקרים רבים בתחום דיני הנזיקין. אצלנו תזכו לסיוע וליווי משפטי מקצועי ואישי מתוך שאיפה למצוינות, בדרך להשגת התוצאות הרצויות עבור הלקוח.

ביטוח לאומי

פנייה למוסד לביטוח לאומי באופן עצמאי, ללא ייצוג עו"ד, מסתיימת לרוב בכישלון. מרבית הפונים אינם מודעים לחוקים הרלוונטיים ולמגוון הזכויות העומדות לרשותם, דבר העומד לרועץ לנכים/נפגעים הפונים למוסד לביטוח לאומי. בנוסף, פנייה עצמאית ללא עורך דין למוסד לביטוח לאומי, מלווה לרוב בחוסר בקיאות ומידע בנוגע לתהליכים הנדרשים ולמלוא הזכויות הקיימות. כתוצאה מכך, הנפגעים מגיעים לא מוכנים לוועדות הרפואיות וזכויותיהם עלולות להיפגע משמעותית.

למשרדנו, המתמחה בדיני הביטוח לאומי, ניסיון רב בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי בענפים השונים. הפנייה למוסד לביטוח לאומי מתרחשת במקרים רבים של נזקי גוף כגון: תאונות דרכים (בדרך לעבודה או ממנה), תאונות אישיות בעבודה, נפגעי פעולות איבה, תביעות נכות כללית ותביעות בגין מחלות מקצוע ו/או נכות מתאונה.

השירות המשפטי שאנו מעניקים מבוסס על הפסיקה הענפה בתחום, החקיקה המותאמת וניסיוננו הרב, וכולל את ההליך המשפטי המלא – החל במילוי הטפסים הרלוונטיים, וכלה בוועדות רפואיות והגשת ערעורים לבתי הדין כנגד החלטות המוסד.

דיני ביטוח ופנסיה

דיני הביטוח והפנסיה מתאפיינים בהגדרות מקצועיות ופרטניות עד ל"מלים הקטנות" בפוליסות השונות. חוסר במידע, בקיאות ובהבנה של "האותיות הקטנות" בפוליסה עלולים לפגוע בזכויות המבוטחים בפוליסות השונות.

סוכני ויועצי הביטוח מוכרים פוליסות מסוגים שונים המכסות מגוון רב של אירועים ופגיעות, ואולם מרבית הלקוחות המשלמים פרמיות חודשיות ממיטב כספם אינם מודעים תמיד למלוא הזכויות העומדות לרשותם. יותר מכך, חברות הביטוח מערימות קשיים רבים בפני המבוטח בעת קרות האירוע ומחסור בכלים משפטיים פוגע במקרים רבים בזכויות המבוטחים. לכן קיימת חשיבות מכרעת בייצוג משפטי מול חברות הביטוח – החל מהשלב הראשוני של הכרת תנאי הפוליסה, דרך שלב תביעת/הכרת האירוע הביטוחי ובעיקר בשלב השגת הפיצוי המטבי למבוטח. משרדנו מעניק שירות משפטי מקצועי במגוון הפוליסות הקיימות על כל מרכיביהן, בדגש על ליווי אישי עד השגת התוצאה המיטבית.

תאונות דרכים

תאונת דרכים מציבה בפני הנפגע אתגרים והתמודדויות לא פשוטות, בלשון המעטה. ראשית, טיפול בנזקי הגוף אשר נגרמו בתאונה על כל שלביה (פינוי באמבולנס, חדר מיון, קופ"ח וכו'); שנית, פנייה לרשויות השונות (משרד הרישוי, משטרה); שלישית, דרישת הפיצוי ההולם מהגורמים הרלוונטיים, כגון: ביטוח החובה של הרכב, פוליסות ביטוח (ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, נכות מתאונה), ביטוח לאומי, משרד הבריאות (ניידות). קיימת חשיבות מכרעת לדרך הפעולה מול כל אחד מהגורמים. ייעוץ משפטי מהשלב הראשון של התאונה עשוי להקל את ההתמודדות ומאפשר להשיג את הפיצוי הכספי המיטבי המגיע לנפגע. משרדנו מתמחה בטיפול משפטי מקצועי החל משלב הפגיעה, דרך שלב הטיפול/שיקום – ועד לשלב השגת הפיצוי והזכויות המיטביות ללקוח.

דיני עבודה

דיני העבודה, הסדרת יחסי עובד-מעביד וזכויות העובד במקום עבודתו זוכים ליחס מיוחד הן בחקיקה והן בפסיקה הענפה. כל סוגייה המבטאת פגיעה ביחסי עובד-מעביד מצריכה התייחסות משפטית מקצועית, המבוססת על הכרה מפורטת של החקיקה, הנוהג והפסיקה בהתאם.

משרדנו מייצג את העובדים אשר זכויותיהם נפגעות לא אחת אל מול המעביד (הסכמי עבודה, הלנת שכר, פיצויי פיטורין ועוד). הדגש במשרדנו הוא על יחס מקצועי ואישי החל בשלב ההעסקה (תנאים והסכמי עבודה), דרך הכרת הסכסוך בין הצדדים ועד לייצוג המשפטי הרלוונטי (משא ומתן מול המעביד, מכתבי דרישה, הגשת תביעה לבית הדין לעבודה ועוד).

שתף כרטיס בוואטסאפ

שתף כרטיס ב SMS

מעוניין בכרטיס כזה? להצטרפות