מעקבים ותצפיות
מודיעין עסקי
טכנולוגיה
ייעוץ בטחוני
חקירת פרופיל
חקירה כלכלית

אבישי אסייג,
מודיעין עסקי וחקירות

שרתתי בשב"כ כ- 10 שנים בתפקידי לוחם ומנהל ביחידות שטח מבצעיות. בעל רישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים וחבר בלשכת חוקרים הפרטים בארץ, מתמחה בחקירות מורכבות, מעקבים ודיבוב נחקרים בארץ ובחו"ל. בעל תואר B.A במנהל עסקים ומערכות מידע.

מודיעין עסקי: ביצוע חקירות מורכבות לאיתור מידע עסקי ומניעת הונאות וגניבה ממעסיקים תוך שימוש בתרגילי חקירה מורכבים המספקים את כל המידע הדרוש לקבלת החלטות עסקיות. מידע עסקי הנאסף כחוק הוא אחד מהיסודות של הצלחה בשוק תחרותי.

חקירות כלכליות: חקירה כלכלית הינה חקירה שמטרתה איתור נכסים של אדם / חברה או כל גורם אחר. איתור חברות בבעלותו של הנבדק, איתור זכויות נדל"ן, איתור בעלי קרקע, איתור יורשים, ביצוע חקירות לפסילת צוואה, דו"ח מצב פיננסי של הנבדק.

חקירת פרופיל: ביצוע חקירת פרופיל וחקירת רקע מסוג זה יכלול בין היתר, איסוף מידע ממקורות ומאגרי מידע "דוממים", ואיסוף מידע באמצעות מודיעין אנושי וחקירות גלויות וסמויות. חקירות שותפים עסקיים, פרופיל בני זוג, מועמדים לעבוד ועוד מטרתם לבדוק את פרופיל הנבד בעבר ובהווה הן מבחינה כלכלית ובעיקר את הדברים הלא נראים לעין.

מעקבים ותצפיות: יש לך חשד ותחושת בטן שמסתירים ממך? ביצוע חקירות הנוגעות ליחסי אישות וידועים בצבור. מעקבים ותצפיות הם חלק בלתי נפרד מעבודתו של החוקר והיעילים ביותר, חקירות הדורשות הוכחה לקיומן של מערכות יחסים שונות בין הנבדקים, ובמקרים בהם נדרשות הוכחות מהירות.

בדיקת האזנות: בדיקת האזנות היא בדיקה מקיפה ובמהלכה נבדקים פרמטרים שונים תוך חיפוש אחר האזנות הן קוויות (על גבי טלפון נייח או נייד) והן האזנות נפחיות כלומר מתקני האזנה והוטמנו בחלל החדר בקירות ובתקרה או בכל מקום אחר האפשרי באזור הבדיקה.

ייעוץ ביטחוני: ייעוץ בטחוני לחברות, ארגונים ואנשים פרטים, מניעת מריגול תעשייתי, גילוי עיקוב, בניית תיק שטח ייחודי לארגון. הייעוץ הביטחוני הוא אבן היסוד להקמה ושדרוג מערך הביטחון בחברה.

טכנולוגיה: התקנת מצלמות גלויות לטובת איתור ומניעת פעילות פלילית ופח"ע, התקנת מצלמות סמויות לאיתור גניבות, מעילות וכו'.

התקשר

שלח וואטסאפ

הוסף לאנשי קשר

שתף כרטיס בוואטסאפ

שתף כרטיס ב SMS

מעוניין בכרטיס כזה? להצטרפות