יישוב סכסוכים
תביעות ייצוגיות
ליטיגציה מסחרית

סאבר נסאר
עורך דין ומגשר (M.B.A)

שמי סאבר נסאר,
אני עורך דין מזה למעלה מ– 17 שנים ומנהל את המשרד. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה וסטטיסטיקה (1997), תואר ראשון במשפטים (2002) ותואר שני במנהל עסקים (2011). כל התארים מטעם אוניברסיטת חיפה.

כעורך
דין המתמחה בליטיגציה מסחרית מורכבת, ניהלתי בעבר ומנהל גם כיום, עשרות תובענות ייצוגיות נגד תאגידים גדולים בישראל ובחו"ל. הופעתי אין ספור פעמים בערכאות המשפטיות השונות בכלל, ובבית המשפט העליון. הייתי שותף למספר הלכות חשובות ומכוננות שפסק בית המשפט העליון בתחום התובענות הייצוגיות שבראשן הדיון הנוסף העקרוני בנושא חובת הפניה המוקדמת לרשות בטרם הגשת תובענה ייצוגית נגדה (מי הגליל). בהליכי התובענות הייצוגיות בהן ייצגתי נחתמו הסדרי פשרה עם תאגידים גדולים אשר זיכו את ציבור הצרכנים בפיצוי של עשרות מיליוני .

כמגשר ועורך דין, אני מיישם גישה אינטרדיסציפלינרית בתחומי הידע המגוונים אותם רכשתי עם השנים. תחומים אלו מסייעים לפתרון הסכסוכים הרבים שמגיעים אלי וגורמים לי תמיד לראות את האדם שמאחורי הסכסוך ואת הנפשות הפועלות.

הערכים שאני מבקש לקדם הם העמקה, יצירתיות ופתיחות מחשבתית. אני מאמין שרק כך ניתן לפתור סכסוכים ומחלוקות ולסייע ללקוחותיי להגיע לתוצאה שהם חפצים בה. וזה בדיוק מה שעושה את ההבדל!

למשרד שתי התמחויות מרכזיות: ליטיגציה וגישור.

בתחום הליטיגציה המשרד מתמחה בליטיגציה מסחרית מורכבת, תביעות ייצוגיות ותביעות נזיקין. למשרד רקורד עשיר של הליכים מורכבים מול גופים ותאגידי ענק בישראל ובחו"ל כגון  משרדי ממשלה, יצרני רכב, חברות מסחריות, תאגידי מים ורשויות מקומיות.

בתחום הגישור ויישוב הסכסוכים המשרד מתנהל בגישה אינטרדיסציפלינרית הוליסטית תוך הגדלת "העוגה" לכל הצדדים המעורבים בסכסוך.

בכל התחומים המשרד מעניק ללקוחותיו יחס חם ואישי בכל שלב ושלב של ההליך.

התקשר

שלח וואטסאפ

הוסף לאנשי קשר

שתף כרטיס בוואטסאפ

שתף כרטיס ב SMS

מעוניין בכרטיס כזה? להצטרפות